SN74LVCZ16240ADL
Przegląd produktów
Part Number: SN74LVCZ16240ADL
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC BUFFER INVERT 3.6V 48SSOP
Arkusze danych:
  • Wiadomość
Specyfikacje SN74LVCZ16240ADL
Part Number SN74LVCZ16240ADL Producent N/A
Opis IC BUFFER INVERT 3.6V 48SSOP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5510 pcs Arkusz danych
Napięcie - Dostawa 2.7 V ~ 3.6 V Dostawca urządzeń Pakiet 48-SSOP
Seria 74LVCZ Opakowania Tube
Package / Case 48-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) Typ wyjścia 3-State
temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA) Ilość elementów 4
Ilość bitów na element 4 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Logic Type Buffer, Inverting
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ wejścia -
szczegółowy opis Buffer, Inverting 4 Element 4 Bit per Element 3-State Output 48-SSOP High Output, Niska - Bieżąca 24mA, 24mA