SN74LVCH16540ADGVR
Przegląd produktów
Part Number: SN74LVCH16540ADGVR
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC BUFFER INVERT 3.6V 48TVSOP
Arkusze danych:
  • Wiadomość
Specyfikacje SN74LVCH16540ADGVR
Part Number SN74LVCH16540ADGVR Producent N/A
Opis IC BUFFER INVERT 3.6V 48TVSOP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4372 pcs Arkusz danych
Napięcie - Dostawa 1.65 V ~ 3.6 V Dostawca urządzeń Pakiet 48-TVSOP
Seria 74LVCH Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 48-TFSOP (0.173", 4.40mm Width) Typ wyjścia 3-State
Inne nazwy 296-8592-2 temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA)
Ilość elementów 2 Ilość bitów na element 8
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Logic Type Buffer, Inverting Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ wejścia - szczegółowy opis Buffer, Inverting 2 Element 8 Bit per Element 3-State Output 48-TVSOP
High Output, Niska - Bieżąca 24mA, 24mA Podstawowy numer części 74LVCH16540