SN74LVC2G14DBVRE4
N/A
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SN74LVC2G14DBVRE4
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC INVERTER SCHMITT 2CH SOT23-6
Arkusze danych:
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SN74LVC2G14DBVRE4
Part Number SN74LVC2G14DBVRE4 Producent N/A
Opis IC INVERTER SCHMITT 2CH SOT23-6 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 254202 pcs Arkusz danych
Napięcie - Dostawa 1.65 V ~ 5.5 V Dostawca urządzeń Pakiet SOT-23-6
Seria 74LVC Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case SOT-23-6 temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Liczba wejść 2 Liczba obwodów 2
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Max Opóźnienie propagacji @ V Max CL 4.3ns @ 5V, 50pF Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks
Logic Type Inverter Poziom Logic - Niska 0.3 V ~ 1.4 V
Poziom Logic - Wysoka 1.4 V ~ 3.7 V Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
cechy Schmitt Trigger szczegółowy opis Inverter IC 2 Channel Schmitt Trigger SOT-23-6
Obecny - spoczynkowy (Max) 10µA High Output, Niska - Bieżąca 32mA, 32mA