SN74F38NSRE4
Przegląd produktów
Part Number: SN74F38NSRE4
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC GATE NAND 4CH 2-INP 14SOP
Arkusze danych:
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SN74F38NSRE4
Part Number SN74F38NSRE4 Producent N/A
Opis IC GATE NAND 4CH 2-INP 14SOP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 296238 pcs Arkusz danych
Napięcie - Dostawa 4.5 V ~ 5.5 V Dostawca urządzeń Pakiet 14-SOP
Seria 74F Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 14-SOIC (0.209", 5.30mm Width) temperatura robocza 0°C ~ 70°C
Liczba wejść 2 Liczba obwodów 4
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Max Opóźnienie propagacji @ V Max CL 12.5ns @ 5V, 50pF Standardowy czas oczekiwania producenta 20 Weeks
Logic Type NAND Gate Poziom Logic - Niska 0.8V
Poziom Logic - Wysoka 2V Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
cechy Open Collector szczegółowy opis NAND Gate IC 4 Channel Open Collector 14-SOP
High Output, Niska - Bieżąca -, 64mA Podstawowy numer części 74F38