SN74F373DWG4
Przegląd produktów
Part Number: SN74F373DWG4
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC LATCH OCT TRANSP D 3ST 20SOIC
Arkusze danych:
850 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SN74F373DWG4
Part Number SN74F373DWG4 Producent N/A
Opis IC LATCH OCT TRANSP D 3ST 20SOIC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 98099 pcs Arkusz danych
Napięcie - Dostawa 4.5 V ~ 5.5 V Dostawca urządzeń Pakiet 20-SOIC
Seria 74F Opakowania Tube
Package / Case 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Typ wyjścia Tri-State
temperatura robocza 0°C ~ 70°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 6 Weeks
Logic Type D-Type Transparent Latch Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
niezależne obwody 1 szczegółowy opis D-Type Transparent Latch 1 Channel 8:8 IC Tri-State 20-SOIC
Opóźnienie - Rozmnażanie 8.6ns High Output, Niska - Bieżąca 3mA, 24mA