SN74F283NSRG4
Przegląd produktów
Part Number: SN74F283NSRG4
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC BINARY FULL ADDER 16SOIC
Arkusze danych:
  • Wiadomość
Specyfikacje SN74F283NSRG4
Part Number SN74F283NSRG4 Producent N/A
Opis IC BINARY FULL ADDER 16SOIC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4589 pcs Arkusz danych
Źródło napięcia 4.5 V ~ 5.5 V Dostawca urządzeń Pakiet 16-SO
Seria 74F Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 16-SOIC (0.209", 5.30mm Width) temperatura robocza 0°C ~ 70°C