SN74F138NG4
N/A
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SN74F138NG4
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC DECODER/DEMUX 3-8LINE 16-DIP
Arkusze danych:
1850 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SN74F138NG4
Part Number SN74F138NG4 Producent N/A
Opis IC DECODER/DEMUX 3-8LINE 16-DIP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 249404 pcs Arkusz danych
Źródło napięcia zasilania Single Supply Napięcie - Dostawa 4.5 V ~ 5.5 V
Rodzaj Decoder/Demultiplexer Dostawca urządzeń Pakiet 16-PDIP
Seria 74F Opakowania Tube
Package / Case 16-DIP (0.300", 7.62mm) Inne nazwy SN74F138NE4
SN74F138NE4-ND
temperatura robocza 0°C ~ 70°C Rodzaj mocowania Through Hole
niezależne obwody 1 szczegółowy opis Decoder/Demultiplexer 1 x 3:8 16-PDIP
High Output, Niska - Bieżąca 1mA, 20mA Obwód 1 x 3:8