SN74AC240QPWRQ1
N/A
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SN74AC240QPWRQ1
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC BUFFER INVERT 6V 20TSSOP
Arkusze danych:
2000 pcs
6000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SN74AC240QPWRQ1
Part Number SN74AC240QPWRQ1 Producent N/A
Opis IC BUFFER INVERT 6V 20TSSOP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 211720 pcs Arkusz danych
Napięcie - Dostawa 2 V ~ 6 V Dostawca urządzeń Pakiet 20-TSSOP
Seria Automotive, AEC-Q100, 74AC Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Typ wyjścia 3-State
Inne nazwy 296-28977-2
SN74AC240QPWRQ1-ND
temperatura robocza -40°C ~ 125°C (TA)
Ilość elementów 2 Ilość bitów na element 4
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks Logic Type Buffer, Inverting
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ wejścia -
szczegółowy opis Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-TSSOP High Output, Niska - Bieżąca 24mA, 24mA