SN64BCT126ANSR
N/A
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SN64BCT126ANSR
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 14SOP
Arkusze danych:
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SN64BCT126ANSR
Part Number SN64BCT126ANSR Producent N/A
Opis IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 14SOP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 54825 pcs Arkusz danych
Napięcie - Dostawa 4.5 V ~ 5.5 V Dostawca urządzeń Pakiet 14-SOP
Seria 64BCT Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 14-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Typ wyjścia 3-State
Inne nazwy SN64BCT126ANSRE4
SN64BCT126ANSRE4-ND
SN64BCT126ANSRG4
SN64BCT126ANSRG4-ND
temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA)
Ilość elementów 4 Ilość bitów na element 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 26 Weeks Logic Type Buffer, Non-Inverting
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ wejścia -
szczegółowy opis Buffer, Non-Inverting 4 Element 1 Bit per Element 3-State Output 14-SOP High Output, Niska - Bieżąca 15mA, 64mA