SM320C50PQI80EP
N/A
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SM320C50PQI80EP
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC DGTL SGNL PROC 80MHZ 132-QFP
Arkusze danych:
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 629 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 629 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
36 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SM320C50PQI80EP
Part Number SM320C50PQI80EP Producent N/A
Opis IC DGTL SGNL PROC 80MHZ 132-QFP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 629 pcs Arkusz danych
Napięcie - I / O 5.00V Napięcie - Rdzeń 5.00V
Rodzaj Fixed Point Dostawca urządzeń Pakiet 132-BQFP (24.54x24.54)
Seria TMS320C5x Opakowania Tray
Package / Case 132-BQFP Bumpered Inne nazwy 296-22569
V62/03613-02XE
temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TC) On-Chip RAM 20kB
Pamięć nieulotna ROM (4 kB) Rodzaj mocowania Surface Mount
Berło Serial Port Częstotliwość zegara 80MHz