REG113EA-3.3/2K5
N/A
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: REG113EA-3.3/2K5
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LINEAR 3.3V 400MA 8VSSOP
Arkusze danych:
2500 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje REG113EA-3.3/2K5
Part Number REG113EA-3.3/2K5 Producent N/A
Opis IC REG LINEAR 3.3V 400MA 8VSSOP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 69777 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) 0.41V @ 400mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 3.3V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 10V
Dostawca urządzeń Pakiet 8-VSSOP Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR 65dB (120Hz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy 296-44572-2
REG113EA-3.3/2K5-ND
REG113EA332K5G4
REG113EA332K5G4-ND
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 2 (1 Year) Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 400mA 8-VSSOP
Obecny - Dostawa (Max) 1mA Current - Spoczynkowy (Iq) 500µA
Obecny - Wyjście 400mA Funkcje sterowania Enable