REG1117A-2.5
N/A
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: REG1117A-2.5
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LINEAR 2.5V 1A SOT223-4
Arkusze danych:
1 pcs
80 pcs
160 pcs
560 pcs
1040 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje REG1117A-2.5
Part Number REG1117A-2.5 Producent N/A
Opis IC REG LINEAR 2.5V 1A SOT223-4 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 81590 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) 1.55V @ 1A Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 2.5V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 15V
Dostawca urządzeń Pakiet SOT-223-4 Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature Opakowania Tube
Package / Case TO-261-4, TO-261AA PSRR 62dB (120Hz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy REG1117A25 temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 1A SOT-223-4
Current - Spoczynkowy (Iq) 10mA Obecny - Wyjście 1A
Funkcje sterowania - Podstawowy numer części REG1117A-25
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
REG1117/2K5G4
REG1117/2K5G4
Producenci: N/A
Opis: IC REG LIN POS ADJ 800MA SOT223
Na stanie: 64769 pcs
Pobieranie:
RFQ
REG1117A-2.5G4
REG1117A-2.5G4
Producenci: N/A
Opis: IC REG LINEAR 2.5V 1A SOT223-4
Na stanie: 54089 pcs
Pobieranie:
RFQ
REG1117A-2.5/2K5
REG1117A-2.5/2K5