REG103UA-2.7
Przegląd produktów
Part Number: REG103UA-2.7
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LINEAR 2.7V 500MA 8SOIC
Arkusze danych:
  • Wiadomość
Specyfikacje REG103UA-2.7
Part Number REG103UA-2.7 Producent N/A
Opis IC REG LINEAR 2.7V 500MA 8SOIC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4626 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) 0.28V @ 500mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 2.7V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 15V
Dostawca urządzeń Pakiet 8-SOIC Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature Opakowania Tube
Package / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 65dB (120Hz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Ilość Regulatorów 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 2 (1 Year)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.7V 500mA 8-SOIC
Obecny - Dostawa (Max) 1.3mA Current - Spoczynkowy (Iq) 0.7mA
Obecny - Wyjście 500mA Funkcje sterowania Enable
Podstawowy numer części REG103-27
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
REG103UA-3.3G4
REG103UA-3.3G4
Producenci: N/A
Opis: IC REG LINEAR 3.3V 500MA 8SOIC
Na stanie: 22148 pcs
Pobieranie:
RFQ
REG103GA-AG4
REG103GA-AG4
Producenci: N/A
Opis: IC REG LIN POS ADJ 500MA SOT223
Na stanie: 21092 pcs
Pobieranie:
RFQ
REG103UA-2.7G4
REG103UA-2.7G4
Opis: IC REG LINEAR 2.7V 500MA 8SOIC