REG102GA-A/2K5
Przegląd produktów
Part Number: REG102GA-A/2K5
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LIN POS ADJ 250MA SOT223
Arkusze danych:
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje REG102GA-A/2K5
Part Number REG102GA-A/2K5 Producent N/A
Opis IC REG LIN POS ADJ 250MA SOT223 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 75510 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) 0.27V @ 250mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 2.5V
Napięcie - Wyjście (Max) 5.5V Napięcie - wejściowa (maks) 10V
Dostawca urządzeń Pakiet SOT-223-6 Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case SOT-223-6 PSRR 65dB (120Hz)
Typ wyjścia Adjustable Konfiguracja wyjściowa Positive
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Ilość Regulatorów 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 2 (1 Year)
szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 2.5 V ~ 5.5 V 250mA SOT-223-6 Obecny - Dostawa (Max) 800µA
Current - Spoczynkowy (Iq) 500µA Obecny - Wyjście 250mA