REG101NA-3/3KG4
N/A
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: REG101NA-3/3KG4
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LINEAR 3V 100MA SOT23-5
Arkusze danych:
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje REG101NA-3/3KG4
Part Number REG101NA-3/3KG4 Producent N/A
Opis IC REG LINEAR 3V 100MA SOT23-5 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 79941 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) 0.13V @ 100mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 3V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 10V
Dostawca urządzeń Pakiet SOT-23-5 Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case SC-74A, SOT-753 PSRR 65dB (120Hz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Ilość Regulatorów 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3V 100mA SOT-23-5 Obecny - Dostawa (Max) 650µA
Current - Spoczynkowy (Iq) 500µA Obecny - Wyjście 100mA