PTD08A020WAG
N/A
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PTD08A020WAG
Producent / marka: N/A
Opis produktu DC DC CONVERTER 0.7-3.6V 20A
Arkusze danych:
  • Wiadomość
Specyfikacje PTD08A020WAG
Part Number PTD08A020WAG Producent N/A
Opis DC DC CONVERTER 0.7-3.6V 20A Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5656 pcs Arkusz danych
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -
Napięcie - Wyjście 1 0.7 ~ 3.6 V Napięcie - Wejście (Min) 4.75V
Napięcie - wejściowa (maks) 14V Rodzaj Non-Isolated PoL Module
Rozmiar / Wymiar - Seria Powertrain™
Opakowania Tray Package / Case 12-SMD Module
Inne nazwy 296-23345 temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
cechy Remote On/Off, OCP, OTP, UVLO Wydajność 91%
szczegółowy opis Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.7 ~ 3.6 V 20A 4.75V - 14V Input Obecny - Wyjście (Max) 20A