OPT8241NBN
N/A
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: OPT8241NBN
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC TOF SENSOR 78COG
Arkusze danych:
1 pcs
10 pcs
25 pcs
240 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje OPT8241NBN
Part Number OPT8241NBN Producent N/A
Opis IC TOF SENSOR 78COG Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2283 pcs Arkusz danych
Napięcie - Dostawa 1.5 V ~ 3.3 V Rodzaj 3D Time of Flight
Dostawca urządzeń Pakiet 78-COG (8.75x15.71) Seria -
Rozmiar piksela - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 78-BGA Module Inne nazwy 296-42354
296-42354-1-ND
temperatura robocza 0°C ~ 70°C (TA) Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours)
Klatki na sekundę 150 szczegółowy opis 3D Time of Flight Image Sensor 320H x 240V 78-COG (8.75x15.71)
Aktywny Pixel Array 320H x 240V