OPA4340EA/2K5
N/A
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: OPA4340EA/2K5
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC OP AMP GP 5.5MHZ RRIO 16SSOP
Arkusze danych:
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje OPA4340EA/2K5
Part Number OPA4340EA/2K5 Producent N/A
Opis IC OP AMP GP 5.5MHZ RRIO 16SSOP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 29297 pcs Arkusz danych
Napięcie - zasilanie, pojedyncze / podwójne (±) 2.5 V ~ 5.5 V Napięcie - Wejście offset 150µV
Dostawca urządzeń Pakiet 16-SSOP Szybkość narastania 6 V/µs
Seria MicroAmplifier™ Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) Typ wyjścia Rail-to-Rail
Inne nazwy 296-39133-1 temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Liczba obwodów 4 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 2 (1 Year) Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Zysk Bandwidth Product 5.5MHz
szczegółowy opis General Purpose Amplifier 4 Circuit Rail-to-Rail 16-SSOP Obecny - Dostawa 750µA
Obecny - Wyjście / Channel 50mA Obecny - diagonalna wejściowe 0.2pA
Amplifier Type General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
OPA4336EA/250
OPA4336EA/250
Producenci: N/A
Opis: IC OPAMP GP 100KHZ RRO 16SSOP
Na stanie: 25427 pcs
Pobieranie:
RFQ
OPA4340EA/2K5G4
OPA4340EA/2K5G4
Producenci: N/A
Opis: IC OP AMP GP 5.5MHZ RRIO 16SSOP