OPA2244EA/250
N/A
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: OPA2244EA/250
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC OPAMP GP 430KHZ 8VSSOP
Arkusze danych:
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje OPA2244EA/250
Part Number OPA2244EA/250 Producent N/A
Opis IC OPAMP GP 430KHZ 8VSSOP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 65377 pcs Arkusz danych
Napięcie - zasilanie, pojedyncze / podwójne (±) 2.2 V ~ 36 V, ±1.1 V ~ 18 V Napięcie - Wejście offset 700µV
Dostawca urządzeń Pakiet 8-VSSOP Szybkość narastania 0.16 V/µs
Seria MicroAmplifier™ Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Typ wyjścia -
Inne nazwy OPA2244EA/250-ND
OPA2244EA250
OPA2244EATR
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Liczba obwodów 2 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 2 (1 Year) Standardowy czas oczekiwania producenta 26 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Zysk Bandwidth Product 430kHz
szczegółowy opis General Purpose Amplifier 2 Circuit 8-VSSOP Obecny - Dostawa 40µA
Obecny - Wyjście / Channel 25mA Obecny - diagonalna wejściowe 10nA
Podstawowy numer części OPA2244 Amplifier Type General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
OPA2244EA/250G4
OPA2244EA/250G4
Producenci: N/A
Opis: IC OPAMP GP 430KHZ 8VSSOP