MUX36D08IPWR
N/A
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MUX36D08IPWR
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC MUX DUAL 8:1 170 OHM 28TSSOP
Arkusze danych:
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MUX36D08IPWR
Part Number MUX36D08IPWR Producent N/A
Opis IC MUX DUAL 8:1 170 OHM 28TSSOP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 17286 pcs Arkusz danych
Napięcie - zasilanie, pojedyncze (V +) 10 V ~ 36 V Napięcie - Zasilanie, Podwójne (V ±) ±5 V ~ 18 V
Czas przełączania (Ton, Toff) (maks.) 136ns, 78ns Przełącznik -
Dostawca urządzeń Pakiet 28-TSSOP Seria -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Inne nazwy 296-45345-2
MUX36D08IPWR-ND
temperatura robocza -40°C ~ 125°C (TA)
Oporność na terenie (maks.) 170 Ohm Liczba obwodów 2
Obwód multipleksera / demultipleksera 8:1 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours)
szczegółowy opis 2 Circuit IC Switch 8:1 170 Ohm 28-TSSOP Prąd - wyciek (IS (wyłączony)) (maks.) 40pA
Przesłuchy -100dB @ 1MHz Wtrysk ładowania 0.31pC
Dopasowanie kanału do kanału (ΔRon) 6 Ohm Kanał (Capacitance) (CS (wyłączone), CD (wyłączone)) 3pF, 7.5pF