MSP430G2302IRSA16T
Przegląd produktów
Part Number: MSP430G2302IRSA16T
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC MCU 16BIT 4KB FLASH 16QFN
Arkusze danych:
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MSP430G2302IRSA16T
Part Number MSP430G2302IRSA16T Producent N/A
Opis IC MCU 16BIT 4KB FLASH 16QFN Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 97206 pcs Arkusz danych
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Dostawca urządzeń Pakiet 16-QFN (4x4)
Prędkość 16MHz Seria MSP430G2xx
Wielkość pamięci RAM 256 x 8 Typ pamięci programu FLASH
Rozmiar pamięci programu 4KB (4K x 8) Peryferia Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 16-VQFN Exposed Pad
Typ oscylatora Internal temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA)
Liczba I / O 10 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 2 (1 Year)
Rozmiar EEPROM - szczegółowy opis MSP430 MSP430G2xx Microcontroller IC 16-Bit 16MHz 4KB (4K x 8) FLASH 16-QFN (4x4)