MSP430G2121IRSA16R
Przegląd produktów
Part Number: MSP430G2121IRSA16R
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC MCU 16BIT 1KB FLASH 16QFN
Arkusze danych:
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MSP430G2121IRSA16R
Part Number MSP430G2121IRSA16R Producent N/A
Opis IC MCU 16BIT 1KB FLASH 16QFN Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 80643 pcs Arkusz danych
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Dostawca urządzeń Pakiet 16-QFN (4x4)
Prędkość 16MHz Seria MSP430G2xx
Wielkość pamięci RAM 128 x 8 Typ pamięci programu FLASH
Rozmiar pamięci programu 1KB (1K x 8) Peryferia Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Opakowania Original-Reel® Package / Case 16-VQFN Exposed Pad
Inne nazwy 296-27684-6 Typ oscylatora Internal
temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA) Liczba I / O 10
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 2 (1 Year) Standardowy czas oczekiwania producenta 26 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Rozmiar EEPROM -
szczegółowy opis MSP430 MSP430G2xx Microcontroller IC 16-Bit 16MHz 1KB (1K x 8) FLASH 16-QFN (4x4) Konwertery danych -