MSP430FR2422IPW16
Przegląd produktów
Part Number: MSP430FR2422IPW16
Producent / marka: N/A
Opis produktu 16 MHZ ULTRA-LOW-POWER MICROCONT
Arkusze danych:
1 pcs
90 pcs
180 pcs
540 pcs
1080 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MSP430FR2422IPW16
Part Number MSP430FR2422IPW16 Producent N/A
Opis 16 MHZ ULTRA-LOW-POWER MICROCONT Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 70031 pcs Arkusz danych
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) 2 V ~ 3.6 V Dostawca urządzeń Pakiet 16-TSSOP
Prędkość 16MHz Seria MSP430™ FRAM
Wielkość pamięci RAM 2K x 8 Typ pamięci programu FRAM
Rozmiar pamięci programu 7.5KB (7.5K x 8) Peryferia Brown-out Detect/Reset, PWM, WDT
Opakowania Tube Package / Case 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Inne nazwy 296-48357 Typ oscylatora Internal
temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA) Liczba I / O 11
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 2 (1 Year) Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks
Rozmiar EEPROM - szczegółowy opis MSP430 MSP430™ FRAM Microcontroller IC 16-Bit 16MHz 7.5KB (7.5K x 8) FRAM 16-TSSOP