MSP430FR2110IPW16
N/A
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MSP430FR2110IPW16
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC MCU 16BIT 2KB FRAM 16TSSOP
Arkusze danych:
630 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MSP430FR2110IPW16
Part Number MSP430FR2110IPW16 Producent N/A
Opis IC MCU 16BIT 2KB FRAM 16TSSOP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 74852 pcs Arkusz danych
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Dostawca urządzeń Pakiet 16-TSSOP
Prędkość 16MHz Seria MSP430™ FRAM
Wielkość pamięci RAM 1K x 8 Typ pamięci programu FRAM
Rozmiar pamięci programu 2KB (2K x 8) Peryferia Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Opakowania Tube Package / Case 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Typ oscylatora Internal temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA)
Liczba I / O 12 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Rozmiar EEPROM - szczegółowy opis MSP430 MSP430™ FRAM Microcontroller IC 16-Bit 16MHz 2KB (2K x 8) FRAM 16-TSSOP