LP8340CDTX-3.3/NOPB
N/A
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LP8340CDTX-3.3/NOPB
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LINEAR 3.3V 1A TO252-3
Arkusze danych:
  • Wiadomość
Specyfikacje LP8340CDTX-3.3/NOPB
Part Number LP8340CDTX-3.3/NOPB Producent N/A
Opis IC REG LINEAR 3.3V 1A TO252-3 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4296 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) 1V @ 1A Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 3.3V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 10V
Dostawca urządzeń Pakiet TO-252-3 Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 55dB (120Hz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy *LP8340CDTX-3.3/NOPB
LP8340CDTX-3.3
LP8340CDTX-3.3-ND
temperatura robocza 0°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1A TO-252-3 Obecny - Dostawa (Max) 170µA
Current - Spoczynkowy (Iq) 100µA Obecny - Wyjście 1A