LP5990TMX-3.3/NOPB
Przegląd produktów
Part Number: LP5990TMX-3.3/NOPB
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LINEAR 3.3V 200MA 4DSBGA
  • Wiadomość
Specyfikacje LP5990TMX-3.3/NOPB
Part Number LP5990TMX-3.3/NOPB Producent N/A
Opis IC REG LINEAR 3.3V 200MA 4DSBGA Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 230087 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) 0.25V @ 200mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 3.3V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 5.5V
Dostawca urządzeń Pakiet 4-DSBGA (0.81x0.81) Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature, Short Circuit Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 4-WFBGA, DSBGA PSRR 55dB (10kHz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy LP5990TMX-3.3
LP5990TMX-3.3-ND
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 20 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 200mA 4-DSBGA (0.81x0.81)
Current - Spoczynkowy (Iq) 75µA Obecny - Wyjście 200mA