LP5952LCX-1.2/NOPB
Przegląd produktów
Part Number: LP5952LCX-1.2/NOPB
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LINEAR 1.2V 350MA 6-USON
Arkusze danych:
  • Wiadomość
Specyfikacje LP5952LCX-1.2/NOPB
Part Number LP5952LCX-1.2/NOPB Producent N/A
Opis IC REG LINEAR 1.2V 350MA 6-USON Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5026 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) 0.2V @ 350mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 1.2V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 4.5V
Dostawca urządzeń Pakiet 6-USON (2x2) Seria -
Package / Case 6-UFDFN PSRR 80dB ~ 64dB (10Hz ~ 100kHz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy LP5952LCX-1.2
LP5952LCX-1.2-ND
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 350mA 6-USON (2x2) Obecny - Dostawa (Max) 100µA
Current - Spoczynkowy (Iq) 28µA Obecny - Wyjście 350mA