LP5951MFX-3.3/NOPB
Przegląd produktów
Part Number: LP5951MFX-3.3/NOPB
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5
Arkusze danych:
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LP5951MFX-3.3/NOPB
Part Number LP5951MFX-3.3/NOPB Producent N/A
Opis IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 167770 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) 0.35V @ 150mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 3.3V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 5.5V
Dostawca urządzeń Pakiet SOT-23-5 Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature, Short Circuit Opakowania Original-Reel®
Package / Case SC-74A, SOT-753 PSRR 60dB ~ 50dB (100Hz ~ 10kHz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy 296-47807-6 temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 26 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC 1 Output 150mA SOT-23-5
Obecny - Dostawa (Max) 70µA Current - Spoczynkowy (Iq) 55µA
Obecny - Wyjście 150mA Funkcje sterowania Enable
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
LP5951MG-1.3/NOPB
LP5951MG-1.3/NOPB
Producenci: N/A
Opis: IC REG LINEAR 1.3V 150MA SC70-5
Na stanie: 164747 pcs
Pobieranie:
RFQ
LP5951MFX-2.8/NOPB
LP5951MFX-2.8/NOPB
Producenci: N/A
Opis: IC REG LINEAR 2.8V 150MA SOT23-5
Na stanie: 4919 pcs
Pobieranie:
RFQ
LP5951MFX-3.3
LP5951MFX-3.3
Opis: IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5