LP5912Q2.8DRVRQ1
Przegląd produktów
Part Number: LP5912Q2.8DRVRQ1
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LINEAR 2.8V 500MA 6WSON
Arkusze danych:
3000 pcs
6000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LP5912Q2.8DRVRQ1
Part Number LP5912Q2.8DRVRQ1 Producent N/A
Opis IC REG LINEAR 2.8V 500MA 6WSON Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 114904 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) 0.25V @ 500mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 2.8V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 6.5V
Dostawca urządzeń Pakiet 6-WSON (2x2) Seria Automotive, AEC-Q100
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature, Short Circuit Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 6-WDFN Exposed Pad PSRR 80dB ~ 40db (100Hz ~ 100kHz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy 296-44293-2
LP5912Q2.8DRVRQ1-ND
temperatura robocza -40°C ~ 125°C (TJ)
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 20 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 500mA 6-WSON (2x2)
Obecny - Dostawa (Max) 600µA Current - Spoczynkowy (Iq) 55µA
Obecny - Wyjście 500mA Funkcje sterowania Enable, Power Good, Soft Start