LP5907QMFX-3.3Q1
Przegląd produktów
Part Number: LP5907QMFX-3.3Q1
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LINEAR 3.3V 250MA SOT23-5
Arkusze danych:
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LP5907QMFX-3.3Q1
Part Number LP5907QMFX-3.3Q1 Producent N/A
Opis IC REG LINEAR 3.3V 250MA SOT23-5 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 213593 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) 0.25V @ 250mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 3.3V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 5.5V
Dostawca urządzeń Pakiet SOT-23-5 Seria Automotive, AEC-Q100
Funkcje ochronne Over Temperature, Short Circuit Opakowania Original-Reel®
Package / Case SC-74A, SOT-753 PSRR 90dB ~ 60dB (100Hz ~ 100kHz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy 296-40365-6 temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 250mA SOT-23-5 Obecny - Dostawa (Max) 425µA
Current - Spoczynkowy (Iq) 25µA Obecny - Wyjście 250mA