LP5904TME-3.1/NOPB
Przegląd produktów
Part Number: LP5904TME-3.1/NOPB
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LINEAR 3.1V 200MA 4DSBGA
Arkusze danych:
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LP5904TME-3.1/NOPB
Part Number LP5904TME-3.1/NOPB Producent N/A
Opis IC REG LINEAR 3.1V 200MA 4DSBGA Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 152953 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) 0.15V @ 200mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 3.1V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 5.5V
Dostawca urządzeń Pakiet 4-DSBGA (0.81x0.81) Seria -
Funkcje ochronne Over Temperature, Short Circuit Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 4-WFBGA, DSBGA PSRR 88dB ~ 30dB (100Hz ~ 2Mhz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy LP5904TME-3.1/NOPB-ND
LP5904TME-3.1/NOPBTR
LP5904TME31NOPB
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.1V 200mA 4-DSBGA (0.81x0.81)
Obecny - Dostawa (Max) 230µA Current - Spoczynkowy (Iq) 50µA
Obecny - Wyjście 200mA Funkcje sterowania Enable