LP5900SDX-2.8/NOPB
N/A
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LP5900SDX-2.8/NOPB
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LINEAR 2.8V 150MA 6WSON
Arkusze danych:
4500 pcs
9000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LP5900SDX-2.8/NOPB
Part Number LP5900SDX-2.8/NOPB Producent N/A
Opis IC REG LINEAR 2.8V 150MA 6WSON Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 230240 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) 0.15V @ 150mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 2.8V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 5.5V
Dostawca urządzeń Pakiet 6-WSON (2.2x2.5) Seria -
Funkcje ochronne Over Temperature, Short Circuit Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 6-WDFN Exposed Pad PSRR 85dB ~ 40dB (100Hz ~ 100kHz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy 296-44694-2
LP5900SDX-2.8/NOPB-ND
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 150mA 6-WSON (2.2x2.5)
Obecny - Dostawa (Max) 230µA Current - Spoczynkowy (Iq) 50µA
Obecny - Wyjście 150mA Funkcje sterowania Enable