LP3995ITL-2.8/NOPB
Przegląd produktów
Part Number: LP3995ITL-2.8/NOPB
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LINEAR 2.8V 150MA 5DSBGA
Arkusze danych:
1250 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LP3995ITL-2.8/NOPB
Part Number LP3995ITL-2.8/NOPB Producent N/A
Opis IC REG LINEAR 2.8V 150MA 5DSBGA Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 142158 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) 0.1V @ 150mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 2.8V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 6V
Dostawca urządzeń Pakiet 5-DSBGA (1.41x1.08) Seria -
Funkcje ochronne Over Temperature, Short Circuit Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 5-WFBGA, DSBGA PSRR 60dB ~ 50dB (1kHz ~ 10kHz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy LP3995ITL-2.8
LP3995ITL-2.8/NOPBTR
LP3995ITL-2.8TR
LP3995ITL-2.8TR-ND
LP3995ITL28NOPB
temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 150mA 5-DSBGA (1.41x1.08)
Obecny - Dostawa (Max) 200µA Current - Spoczynkowy (Iq) 150µA
Obecny - Wyjście 150mA Funkcje sterowania Enable