LP3992IMFX-1.5
Przegląd produktów
Part Number: LP3992IMFX-1.5
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LINEAR 1.5V 30MA SOT23-5
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje LP3992IMFX-1.5
Part Number LP3992IMFX-1.5 Producent N/A
Opis IC REG LINEAR 1.5V 30MA SOT23-5 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5718 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) - Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 1.5V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 5.2V
Dostawca urządzeń Pakiet SOT-23-5 Seria -
Funkcje ochronne Over Temperature, Short Circuit Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case SC-74A, SOT-753 PSRR 40dB ~ 30dB (1kHz ~ 20kHz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Ilość Regulatorów 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 30mA SOT-23-5
Current - Spoczynkowy (Iq) 50µA Obecny - Wyjście 30mA
Funkcje sterowania Enable Podstawowy numer części LP3992
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
LP3992IMFX-1.5/NOPB
LP3992IMFX-1.5/NOPB
Producenci: N/A
Opis: IC REG LINEAR 1.5V 30MA SOT23-5