LP3991TLX-0.8/NOPB
Przegląd produktów
Part Number: LP3991TLX-0.8/NOPB
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LINEAR 0.8V 300MA 4DSBGA
Arkusze danych:
  • Wiadomość
Specyfikacje LP3991TLX-0.8/NOPB
Part Number LP3991TLX-0.8/NOPB Producent N/A
Opis IC REG LINEAR 0.8V 300MA 4DSBGA Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4836 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) 0.16V @ 300mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 0.8V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 4V
Dostawca urządzeń Pakiet 4-DSBGA (1x1) Seria -
Funkcje ochronne Over Temperature, Short Circuit Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 4-WFBGA, DSBGA PSRR 65dB (1kHz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy LP3991TLX-0.8
LP3991TLX-0.8-ND
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 0.8V 300mA 4-DSBGA (1x1) Obecny - Dostawa (Max) 225µA
Current - Spoczynkowy (Iq) 100µA Obecny - Wyjście 300mA