LP3990TLX-1.2/NOPB
Przegląd produktów
Part Number: LP3990TLX-1.2/NOPB
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LINEAR 1.2V 150MA 4DSBGA
Arkusze danych:
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LP3990TLX-1.2/NOPB
Part Number LP3990TLX-1.2/NOPB Producent N/A
Opis IC REG LINEAR 1.2V 150MA 4DSBGA Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 181724 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) 0.2V @ 150mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 1.2V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 6V
Dostawca urządzeń Pakiet 4-DSBGA (1x1) Seria -
Funkcje ochronne Over Temperature, Short Circuit Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 4-WFBGA, DSBGA PSRR 55dB ~ 35dB (1kHz ~ 10kHz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy LP3990TLX-1.2
LP3990TLX-1.2-ND
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 150mA 4-DSBGA (1x1)
Obecny - Dostawa (Max) 120µA Current - Spoczynkowy (Iq) 80µA
Obecny - Wyjście 150mA Funkcje sterowania Enable