LP3990MF-1.8/NOPB
N/A
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LP3990MF-1.8/NOPB
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LINEAR 1.8V 150MA SOT23-5
Arkusze danych:
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LP3990MF-1.8/NOPB
Part Number LP3990MF-1.8/NOPB Producent N/A
Opis IC REG LINEAR 1.8V 150MA SOT23-5 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 145070 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) 0.2V @ 150mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 1.8V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 6V
Dostawca urządzeń Pakiet SOT-23-5 Seria -
Funkcje ochronne Over Temperature, Short Circuit Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case SC-74A, SOT-753 PSRR 55dB ~ 35dB (1kHz ~ 10kHz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy *LP3990MF-1.8/NOPB
*LP3990MF-1.8NOPB
LP3990MF-1.8/NOPBCT
LP3990MF-1.8NOPBCT
LP3990MF-1.8NOPBCT-ND
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 150mA SOT-23-5
Obecny - Dostawa (Max) 120µA Current - Spoczynkowy (Iq) 80µA
Obecny - Wyjście 150mA Funkcje sterowania Enable