LP3987IBL-2.85/NOPB
Przegląd produktów
Part Number: LP3987IBL-2.85/NOPB
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LINEAR 2.85V 150MA 5DSBGA
Arkusze danych:
  • Wiadomość
Specyfikacje LP3987IBL-2.85/NOPB
Part Number LP3987IBL-2.85/NOPB Producent N/A
Opis IC REG LINEAR 2.85V 150MA 5DSBGA Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5281 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) 0.1V @ 150mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 2.85V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 6V
Dostawca urządzeń Pakiet 5-DSBGA (1.41x1.08) Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature, Short Circuit Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 5-WFBGA, DSBGA PSRR 50dB ~ 10dB (10kHz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy LP3987IBL-2.85
LP3987IBL-2.85/NOPBTR
LP3987IBL-2.85TR
LP3987IBL-2.85TR-ND
temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 150mA 5-DSBGA (1.41x1.08) Obecny - Dostawa (Max) 200µA
Current - Spoczynkowy (Iq) 120µA Obecny - Wyjście 150mA