LP3985IBL-3.2/NOPB
Przegląd produktów
Part Number: LP3985IBL-3.2/NOPB
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LINEAR 3.2V 150MA 5DSBGA
Arkusze danych:
  • Wiadomość
Specyfikacje LP3985IBL-3.2/NOPB
Part Number LP3985IBL-3.2/NOPB Producent N/A
Opis IC REG LINEAR 3.2V 150MA 5DSBGA Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5871 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) 0.1V @ 150mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 3.2V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 6V
Dostawca urządzeń Pakiet 5-DSBGA (1.41x1.08) Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature, Short Circuit Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case 5-WFBGA, DSBGA PSRR 50dB ~ 40dB (1kHz ~ 10kHz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy *LP3985IBL-3.2
*LP3985IBL-3.2/NOPB
LP3985IBL-3.2/NOPBCT
LP3985IBL-3.2CT
LP3985IBL-3.2CT-ND
LP3985IBL32NOPB
temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.2V 150mA 5-DSBGA (1.41x1.08) Obecny - Dostawa (Max) 250µA
Current - Spoczynkowy (Iq) 150µA Obecny - Wyjście 150mA