LP3984IMFX-1.5/NOPB
Przegląd produktów
Part Number: LP3984IMFX-1.5/NOPB
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LINEAR 1.5V 150MA SOT23-5
Arkusze danych:
  • Wiadomość
Specyfikacje LP3984IMFX-1.5/NOPB
Part Number LP3984IMFX-1.5/NOPB Producent N/A
Opis IC REG LINEAR 1.5V 150MA SOT23-5 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5035 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) 0.12V @ 150mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 1.5V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 6V
Dostawca urządzeń Pakiet SOT-23-5 Seria -
Funkcje ochronne Over Temperature, Short Circuit Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case SC-74A, SOT-753 PSRR 60dB ~ 40dB (1kHz ~ 10kHz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy LP3984IMFX-1.5
LP3984IMFX-1.5-ND
temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 150mA SOT-23-5 Obecny - Dostawa (Max) 150µA
Current - Spoczynkowy (Iq) 125µA Obecny - Wyjście 150mA