LP3981ILDX-2.8
N/A
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LP3981ILDX-2.8
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LINEAR 2.8V 300MA 6WSON
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje LP3981ILDX-2.8
Part Number LP3981ILDX-2.8 Producent N/A
Opis IC REG LINEAR 2.8V 300MA 6WSON Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4608 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) 0.2V @ 300mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 2.8V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 6V
Dostawca urządzeń Pakiet 6-WSON (3x4) Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature, Short Circuit Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 6-WDFN Exposed Pad PSRR 50dB ~ 55dB (1kHz ~ 10kHz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Ilość Regulatorów 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 300mA 6-WSON (3x4)
Obecny - Dostawa (Max) 210µA Current - Spoczynkowy (Iq) 120µA
Obecny - Wyjście 300mA Funkcje sterowania Enable