LP3964ET-3.3/NOPB
Przegląd produktów
Part Number: LP3964ET-3.3/NOPB
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LINEAR 3.3V 800MA TO220-5
Arkusze danych:
  • Wiadomość
Specyfikacje LP3964ET-3.3/NOPB
Part Number LP3964ET-3.3/NOPB Producent N/A
Opis IC REG LINEAR 3.3V 800MA TO220-5 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4293 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) 0.35V @ 800mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 3.3V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 7V
Dostawca urządzeń Pakiet TO-220-5 Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature, Short Circuit Opakowania Tube
Package / Case TO-220-5 Formed Leads PSRR -
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy *LP3964ET-3.3
*LP3964ET-3.3/NOPB
LP3964ET-3.3
LP3964ET-3.3-ND
temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Through Hole
szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 800mA TO-220-5 Obecny - Dostawa (Max) 15mA
Current - Spoczynkowy (Iq) 9mA Obecny - Wyjście 800mA