LP3964ESX-1.8
Przegląd produktów
Part Number: LP3964ESX-1.8
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LIN 1.8V 800MA DDPAK
Arkusze danych:
  • Wiadomość
Specyfikacje LP3964ESX-1.8
Part Number LP3964ESX-1.8 Producent N/A
Opis IC REG LIN 1.8V 800MA DDPAK Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4925 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) 0.35V @ 800mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 1.8V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 7V
Dostawca urządzeń Pakiet DDPAK/TO-263-5 Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature, Short Circuit Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR -
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy *LP3964ESX-1.8 temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 800mA DDPAK/TO-263-5 Obecny - Dostawa (Max) 15mA
Current - Spoczynkowy (Iq) 9mA Obecny - Wyjście 800mA