LP3964EMPX-2.5
Przegląd produktów
Part Number: LP3964EMPX-2.5
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LIN 2.5V 800MA SOT223-5
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje LP3964EMPX-2.5
Part Number LP3964EMPX-2.5 Producent N/A
Opis IC REG LIN 2.5V 800MA SOT223-5 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 6028 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) 0.35V @ 800mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 2.5V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 7V
Dostawca urządzeń Pakiet SOT-223-5 Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature, Short Circuit Opakowania Original-Reel®
Package / Case TO-261-5, TO-261AB PSRR -
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy LP3964EMPX-2.5DKR
LP3964EMPX25
temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 800mA SOT-223-5 Obecny - Dostawa (Max) 15mA
Current - Spoczynkowy (Iq) 9mA Obecny - Wyjście 800mA