LP3964EMP-1.8/NOPB
Przegląd produktów
Part Number: LP3964EMP-1.8/NOPB
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LIN 1.8V 800MA SOT223-5
Arkusze danych:
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LP3964EMP-1.8/NOPB
Part Number LP3964EMP-1.8/NOPB Producent N/A
Opis IC REG LIN 1.8V 800MA SOT223-5 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 57599 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) 0.35V @ 800mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 1.8V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 7V
Dostawca urządzeń Pakiet SOT-223-5 Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature, Short Circuit Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case TO-261-5, TO-261AB PSRR -
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy *LP3964EMP-1.8/NOPB
LP3964EMP-1.8/NOPBCT
temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 800mA SOT-223-5
Obecny - Dostawa (Max) 15mA Current - Spoczynkowy (Iq) 9mA
Obecny - Wyjście 800mA Funkcje sterowania Enable