LP3962ET-3.3/NOPB
Przegląd produktów
Part Number: LP3962ET-3.3/NOPB
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LINEAR 3.3V 1.5A TO220-5
Arkusze danych:
1 pcs
45 pcs
135 pcs
540 pcs
1035 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LP3962ET-3.3/NOPB
Part Number LP3962ET-3.3/NOPB Producent N/A
Opis IC REG LINEAR 3.3V 1.5A TO220-5 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 64983 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) 0.55V @ 1.5A Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 3.3V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 7V
Dostawca urządzeń Pakiet TO-220-5 Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature, Short Circuit Opakowania Tube
Package / Case TO-220-5 Formed Leads PSRR -
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy *LP3962ET-3.3/NOPB
LP3962ET33NOPB
temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1.5A TO-220-5
Obecny - Dostawa (Max) 15mA Current - Spoczynkowy (Iq) 9mA
Obecny - Wyjście 1.5A Funkcje sterowania Enable