LP3891EMRX-1.2/NOPB
Przegląd produktów
Part Number: LP3891EMRX-1.2/NOPB
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LIN 1.2V 800MA 8SO PWRPAD
Arkusze danych:
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LP3891EMRX-1.2/NOPB
Part Number LP3891EMRX-1.2/NOPB Producent N/A
Opis IC REG LIN 1.2V 800MA 8SO PWRPAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 62558 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) 0.43V @ 800mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 1.2V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 5.5V
Dostawca urządzeń Pakiet 8-SO PowerPad Seria -
Package / Case 8-PowerSOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 80dB ~ 65dB (120Hz ~ 1kHz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Ilość Regulatorów 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours)
szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 800mA 8-SO PowerPad Obecny - Dostawa (Max) 8mA
Current - Spoczynkowy (Iq) 30µA Obecny - Wyjście 800mA
Funkcje sterowania Enable Podstawowy numer części LP3891
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
LP3891EMRX-1.2
LP3891EMRX-1.2
Producenci: N/A
Opis: IC REG LIN 1.2V 800MA 8SO PWRPAD