LP3882ESX-1.5
Przegląd produktów
Part Number: LP3882ESX-1.5
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LIN 1.5V 1.5A DDPAK/TO263
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LP3882ESX-1.5
Part Number LP3882ESX-1.5 Producent N/A
Opis IC REG LIN 1.5V 1.5A DDPAK/TO263 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 21889 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) 0.27V @ 1.5A Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 1.5V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 5.5V
Dostawca urządzeń Pakiet DDPAK/TO-263-5 Seria -
Package / Case TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR 80dB ~ 65dB (120Hz ~ 1kHz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Ilość Regulatorów 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 1.5A DDPAK/TO-263-5
Obecny - Dostawa (Max) 8mA Current - Spoczynkowy (Iq) 30µA
Obecny - Wyjście 1.5A Funkcje sterowania Enable