LP3882EMR-1.8/NOPB
N/A
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LP3882EMR-1.8/NOPB
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LIN 1.8V 1.5A 8SO PWRPAD
Arkusze danych:
1 pcs
95 pcs
190 pcs
570 pcs
1045 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LP3882EMR-1.8/NOPB
Part Number LP3882EMR-1.8/NOPB Producent N/A
Opis IC REG LIN 1.8V 1.5A 8SO PWRPAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 30813 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) 0.32V @ 1.5A Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 1.8V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 5.5V
Dostawca urządzeń Pakiet 8-SO PowerPad Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature, Short Circuit Opakowania Tube
Package / Case 8-PowerSOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 80dB ~ 65dB (120Hz ~ 1kHz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy *LP3882EMR-1.8/NOPB
LP3882EMR18NOPB
temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours) Standardowy czas oczekiwania producenta 20 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 1.5A 8-SO PowerPad
Obecny - Dostawa (Max) 8mA Current - Spoczynkowy (Iq) 30µA
Obecny - Wyjście 1.5A Funkcje sterowania Enable