LP3879SD-1.2/NOPB
Przegląd produktów
Part Number: LP3879SD-1.2/NOPB
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LINEAR 1.2V 800MA 8WSON
Arkusze danych:
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LP3879SD-1.2/NOPB
Part Number LP3879SD-1.2/NOPB Producent N/A
Opis IC REG LINEAR 1.2V 800MA 8WSON Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 97188 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) - Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 1.2V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 6V
Dostawca urządzeń Pakiet 8-WSON (4x4) Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature, Short Circuit Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 8-WDFN Exposed Pad PSRR 60dB (1kHz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy LP3879SD-1.2/NOPBTR
LP3879SD12NOPB
temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 800mA 8-WSON (4x4)
Obecny - Dostawa (Max) 2.2mA Current - Spoczynkowy (Iq) 1.4mA
Obecny - Wyjście 800mA Funkcje sterowania Enable
Podstawowy numer części LP3879
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
LP3879SDX-1.2
LP3879SDX-1.2
Producenci: N/A
Opis: IC REG LINEAR 1.2V 800MA 8WSON
Na stanie: 5594 pcs
Pobieranie:
RFQ
LP3879SD-1.2
LP3879SD-1.2
Producenci: N/A